SSS

 Bebek/Çocuk/Anne/Yetişkin Tütüleri   

 Aklınıza takılan ve bana sıkça gelen soruları cevaplandırmak istedim. Kız çocuklarının doğum günlerinde prenses, uğur böceği ya da Minnie Mouse gibi karakterlere bürünüp hazırlanan partinin doğum günü sahibi olarak en güzeli olmasını istemesi çok doğal. Ben de hayalinizdeki tütü takımları için yardımcı oluyorum ;) Tabi sadece doğum günü değil, yenidoğan hatıra fotoğraf çekimi, kırk mevlidi, diş buğdayı, yakınınızın nişanı, düğünü gibi günler ya da yetişkinlerin de kına gecesinde giyip değerlendirebileceği bir etek modeli tütü ;) Tütü modellerim var ama tamamen sizin istekleriniz doğrultusunda, hayal ettiğiniz gibi olması, içinize sinmesi çok önemli. Tütünün rengi, badisi, belindeki kurdele renginden, puantiyesinin rengine, her türlü detayı sizden alıp elde hazırlıyorum.

Erkek çocuklarına tasarım tişörtler

   Erkek anneleri de özel günlerde çocukları için tasarım tişörtler tercih edebilir. Smokin görünümlü, kravatlı, papyonluya da isme özel tasarlanmış tişörtler..

Butik Kurabiyeler

   Bunun dışında başta doğum günü olmak üzere diş buğdayı, doğum, kırk mevlidi gibi birçok özel güne butik kurabiye hazırladığım ve doğum günleri genelde haftasonu kutlandığından aynı güne siparişler gelebiliyor.

Yoğun olabileceğimi ve ürünlerin elde hazırlandığını göz önüne alarak ortalama 10 gün öncesinden iletişime geçmenizi tavsiye ediyorum. 

Fiyat almak ve sipariş vermek için iletişim bilgilerim:

Mail: zeynotutu@hotmail.com 
Blog: www.zeynotutu.blogspot.com
Web: Butik Kurabiyeler www.gokcekucuk.com


* Tütü ya da pettitütü istediğiniz renk tonunda hazırlanabilir.

* Tütü yapımında kaliteli kristal tül kullanılmaktadır.

* Tütünün beli lastikli olup, bebeğin/çocuğun rahatlıkla giyebileceği bir etek olur.

* Elimde daha önceden yapılmış standart ay/yaşa göre tütü bulunmaz. Kızınızın ölçülerine özel elde tek tek hazırlanmakdır. Makine dikişi değildir.

* Badi üzerine yapılan figürlerde keçe kullanılır. Kumaş yapıştırıcısı gibi materyaller kullanılmaz. Tamamı elde dikilir. Yapıştırma değildir. Sadece tütü üzerindeki puantiyeler yapıştırmadır.

* Badiler LC Waikiki, H&M markalarından alınır. Bulunamadığı takdirde sizinle paylaşılarak farklı bir marka badi üzerinde çalışılabilir. Hepsi %100 kotondur. Çıtçıtlı/çıtçıtsız ya da kısa/uzun kol olarak siz seçersiniz.

* Badi üzerine rakam/harf/isim ya da farklı bir figür, istediğiniz ne ise o yapılabilir. Pullu olan modeller elde işlenir ya da pullu görünümde figür kullanılır.

Mutlu ve özel günlerde görüşmek dileğiyle ♥♥♥

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder