Hakkımda

     Ben, İstanbul Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı okumuş ama mesleğini yapmayan eski bir bankacı, bir anne ve şimdi butik kurabiye & kekler ve minikler için tütüler  yapan bir Gökçe.      Kızımın doğumunda yapmayı hedeflediğim kurabiye hayalimi, diş buğdayına ertelemiştim. Arkadaşlarımın yaptığı kurabiye sürpriziyle yine gerçekleştirememiş ama pes etmemiştim. 2011 Nisan ayında bir anda başlayıp dört elle sarıldığım bu hobi işim oldu. Ve hayatımın vazgeçilmezlerinden artık.

    2011 Temmuz ayında kızım Zeynep'in ilk yaş günü için tülden kelebek kanatları ve aksesuarları alıp, bembeyaz bir tütü yapıp eksiği tamamlamıştım. Ve artık doğum günü kostümü hazırdı :) Diğer prenseslerde neden giymesin dedim ama kurabiye siparişleri, düşünme ve hazırlık aşaması derken 9 ay sonra 2012 Nisan ayında da miniklere tütü hazırlamaya başladım. Kızım Zeynep de Zeyno Tütü' ye ilham verdi.

     Çok özel günler vardır ya bizim için, kusursuz olsun isteriz, özeniriz. Ve en önemlisi farklılık isteriz o günlerde. İşte o özel günlere yakışır, özel kurabiyeler ve minik kekler yapıyorum. Özellikle hijyene dikkat ederek pişirip, her birini süsleyip, tek tek ambalajlayıp, günün konusuna uygun etiket tasarlayıp, kutuya yerleştiriyor ve adrese gönderiyorum. Size de afiyetle yemek kalıyor.. Doğum günü, yıl dönümü, hoşgeldin bebek partisi, söz-nişan, anneler günü gibi ailenizin, sevdiklerinizin unutulmaz günlerinde farklı bir hediye düşünüyorsanız, ya da  o özel gün sizinse ben burdayım.

   Özel günlerimizden biri de miniklerimizin doğum günü ya da en güzel olmasını istediğimiz farklı günler... Benim kızım da renkli renkli, kabarık mı kabarık tütü giyip bir uğur böceği, mini mouse ya da prenses gibi olsun derseniz her zaman beklerim.

Tatlı günler dilerim..

Gökçe
zeynosiparis@gmail.com

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder